Členové

ALCA

Alca je největším výrobcem sanitární techniky ve střední a východní Evropě. U svých produktů se soustředí na vysokou kvalitu, užitnou hodnotu a estetiku. Spolupráce se špičkovými designéry přinesla Alce řadu designových ocenění jako např. Red Dot Design Award, iF Design Award nebo Design Plus. Od roku 2023 je členem Asociace českého průmyslového designu.

XZ5403 (2)

BOHEMATIC

Manufakturní tvůrce a výrobce hodinek značky ROBOT s širokými možnostmi personalizace.

bomma-uprava

BOMMA

Bomma, výrobce křišťálových svítidel, hrdě navazuje na tradici českého sklářství, kterou díky neustálé inovaci a vlastnímu technologickému know-how posunuje na zcela novou úroveň. Od samého vzniku firmy je v Bommě kladen důraz na nejvyšší kvalitu, originální design s dokonalými detaily a špičkové sklářské řemeslo.

1Brokis_MUFFINS_PC910_PC849_PC850_PC852_PC853_PC851_PC865__PH956_©_Martin_Chum

BROKIS

Česká značka vysoce kvalitního osvětlení BROKIS představuje spojení vybraného designu, dokonalé kvality a mimořádné zručnosti českých sklářských mistrů. Originální kolekce svítidel BROKIS navržená uznávanými českými i zahraničními designéry získala mezinárodní uznání a obdržela řadu ocenění v prestižních designových soutěžích doma i ve světě.

DB_2020

DESIGNBLOK

Pořadatel pražského mezinárodního festivalu Designblok a Cen Czech Grand Design.

Egoé_Leva_home

EGOÉ

Značka Egoé pomáhá uživatelům svých produktů vystupovat z komfortní zóny, ale pokud možno komfortně. Portfolio Egoé zahrnuje venkovní nábytek, kempingové autovestavby a sportovní vybavení. Jednotícím prvkem je důraz na funkčnost, trvanlivost a nadčasový vizuální jazyk. Důležitá není forma, ale užitná hodnota.

Festka-logo

FESTKA

FESTKA je česká technologická firma, specializující se na zakázkovou výrobu silničních kol a karbonových rámů nejvyšší kvality. Pod vedením zakladatelů Michaela Mourečka a Ondřeje Novotného spolupracuje s předními výzkumníky v oblasti pokročilých materiálů, strojírenství a technologie. Pod křídly Evropské vesmírné agentury (ESA) je Festka na špičce vývoje jízdních kol. V oblasti designu se Festka etablovala spoluprací s řadou umělců a designerů a jízda na kole Festka je tak důvodem k hrdosti pro lidi ze všech koutů světa.

Fleysen - image foto-3

FLEYSEN

Navrhujeme a vyrábíme originální nábytek v srdci Evropy. Na česko-sasko-bavorském pomezí pracujeme s kovem již od roku 1965. Navazujeme na staletou tradici průmyslu v našem regionu, a to se všemi ohledy na udržitelnost a soulad s okolní přírodou i společností.

Ribby

G. BENEDIKT

Výrobce profesionálního porcelánu pro hotely a restaurace.

JANOŠÍK OKNA-DVEŘE

Vyrábíme okna a dveře. S ohledem na funkčnost i krásu architektury.

beruska

KOVAP

Plechové mechanické hračky rozpohybované lidskou rukou a promyšleným systémem ozubených kol, převodů a pér. Ukrývají v sobě zručnost, trpělivost, píli, roky zkušeností i láskyplný vztah lidí, kteří je tvořili a tvoří již od roku 1946 bez přerušení. Hrály si s nimi celé generace a navzdory digitální době jsou stále atraktivní a poučné i pro dnešní děti.

lasvit lustr 2

LASVIT

LASVIT je česká sklářská a designérská společnost, která se zaměřuje na světelné instalace na zakázku a kolekce svítidel, nápojového a dekorativního skla. Už od založení v roce 2007 se LASVIT drží své mise přinášet krásu a kus Česka klientům z celého světa, a tak inspirovat svět. Společnost navazuje na dlouhou historii sklářství na severu Česka. Zakladatel LASVITu Leon Jakimič řídí společnost s úctou k této tradici, ale zároveň s nadšením pro odvážný design a moderní technologie.

Snímek obrazovky 2022-01-14 v 20.57.43

LD SEATING

Jsme rodinná firma z Boskovic a už téměř 30 let vyrábíme designové a ergonomické sezení pro kanceláře, veřejné i soukromé prostory. Spolupracujeme s řadou českých i zahraničních designérů a naše produkty se pravidelně objevují v realizacích interiérových designérů a architektů. Zakládáme si na precizním řemeslném zpracování všech našich produktů, od vypěňovaných korpusů, které si sami vyrábíme v dceřiné společnosti PUR seating, až po šití a čalounění.

01_Oasis

LIKO-S

LIKO-S je silná, mezinárodní a inovativní společnost, která je mistrem ve výrobě prémiových stavebních systémů vytvářejících lepší budovy pro lidi a přírodu. Jsme evropským lídrem mezi výrobci interiérových příček a nastavujeme trendy v oblasti zeleného stavebnictví. Společným znakem našich produktů je důraz na kvalitu a špičkový design.

LOCKERS

Chtěli jsme, aby i obyčejné skříňky na osobní věci měly v interiéru důstojné zastoupení. LOCKERS v sobě dokážou ukrýt nespočet osobních pokladů od tabletů, šanonů přes plyšového medvěda až po basketbalový míč. Naše skříňky jsou nadčasový a všestranný produkt, který najde své využití v pracovnách, knihovnách, školách, obchodních centrech, galeriích nebo muzeích. Vždy v čistém, designovém provedení a barevné paletě, která najde společnou řeč s každým interiérem.

M&T

Manufaktura kombinující moderní technologie a vysoký podíl ruční práce, originální autorský design a léty prověřené materiály jako mosaz či nerezová ocel s různými povrchovými úpravami. To jsou naše hlavní devízy, kterými se řídíme už více jak dvacet let a které nás dovedly mezi absolutní špičku evropských výrobců dveřního a okenního kování.

MMCITÉ

Vážíme si našich měst, a tak se je snažíme udělat krásnější, ať jsou kdekoliv. Zabýváme se navrhováním, vývojem a výrobou městského mobiliáře s realizacemi po celém světě. V našem portfoliu najdete městské lavičky, odpadkové koše, stojany na kola nebo přístřešky. Všechny spojuje důsledně uplatňovaný autentický design a vysoká estetická hodnota. Velký důraz klademe na použití funkčních a odolných materiálů, smysluplnou ekologickou udržitelnost i principy cirkulární ekonomiky.

sadfsadf

MOSER

Nevyrábíme, tvoříme. Na světě budete jen těžko hledat skupinu umělců shromážděných pod jednou střechou, kteří by pracovali pod takovým tlakem, jako tým sklářů v Moseru. Výroba vázy vyžaduje spolupráci i více než 40 sklářských mistrů. Sklo na sklářské píšťale bývá někdy těžší než 25 kilogramů.

NEFF_19_02_030

POLSTRIN

Vyrábíme čalouněný nábytek s tradicí, která sahá až do roku 1957. Zakládáme si na poctivém řemesle s velkým podílem ruční práce a zároveň využíváme moderní technologie. Zaměřuje se na soukromý i veřejný sektor, ale i na zakázkovou výrobu. Naším cílem je vyrábět kvalitní nábytek s dlouhou životností, a tím zvyšovat úroveň bydlení českých domácností.

PRECIOSA_Lightin_Mandarin_Oriental_Hotel_Dubai_Photo_By_Ales_Vyslouzil_fullupdated

PRECIOSA LIGHTING

Preciosa Lighting je předním světovým designérem a výrobcem světelných instalací. Staletí sklářské tradice a zručnost jejich sklářů společně s mistry pasíři i kovovýroby umožňuje společnosti naplňovat kreativní vize jejích designérů.

vana Ypsilon interior 03 image RAVAK

RAVAK

Největší český výrobce koupelnového vybavení ve spolupráci se zkušenými designéry vytváří inspirativní koupelny promyšlené do posledního detailu. Značka s více než 30letou tradicí dodává komplexní řešení v podobě ucelených konceptů i autorských solitérů. S logem RAVAK vznikají vany a sprchové kouty i dveře, a to i v atypickém provedení. Nechybí ani umyvadla, sanitární keramika, sprchové vaničky, koupelnový nábytek, vodovodní baterie a široká škála koupelnových doplňků.

_I8A2745

RIM CZ

Už od svých začátků v roce 1991 toužíme vytvářet židle, které si lidé zamilují. Ergonomické, funkční, s dlouhou životností a kvalitním designem. A už přes 30 let se nám to daří. České židle Rim dnes zpříjemňují dny v kanceláři statisícům lidí na celém světě. Použití kvalitních materiálů, dokonalé zpracování, dobrý design, ale také ekologie a udržitelnost – to je pro nás od začátku rozhodující.

SilentLab_MICROOFFICE QUADRIO II_NTT_AV technologie_17

SILENTLAB

Ryze česká společnost stojící za originálním akustickým konceptem, díky kterému odhluční jakýkoli interiér a přináší klid a soukromí i do těch nejhlučnějších prostor. Dbá přitom na maximální funkčnost i atraktivní nadčasový design produktů. Vlajkovou lodí SilentLab jsou akustické zasedací místnosti MICROOFFICE®. Tiché zóny, které mění pohled na pracovní prostor, ale hlavně poskytují uživatelům ideální místo pro klidnou a soustředěnou práci.

_I8A5131

TODUS

Značka Todus staví na 30leté tradici výroby kvalitního exteriérového nábytku. Vytváříme elegantní a pohodlný nábytek, který podtrhne jedinečnost každého venkovního prostoru. Zákazníkům nabízíme nadčasové produkty, které splní jejich očekávání při každé události. Ať už to jsou každodenní chvíle strávené s rodinou a přáteli, nebo zvláštní příležitosti, které si všichni uchovají v paměti po celý život. Veškerý sortiment značky Todus vyrábíme v Opavě z pečlivě vybraných materiálů pocházejících z Evropy.

ton_image2

TON

Vytváříme nábytek v místě, kde se od roku 1861 pracuje s technologií ručního ohýbání. Její možnosti však posunujeme dál a spojujeme ji se současnými nápady designérů i výrobními postupy. Naše židle a stoly se tak stávají jedinečným spojením kvality, nadčasových tvarů a generací, které se učí rozumět dřevu.

USSPA

Za našimi produkty je vidět srdce a kus poctivé práce. Tvoříme lepší svět. V dnešní hektické a náročné době pomáhají naše vířivky a bazény harmonizovat život a kompenzovat náročný životní styl. Nejsme velkovýrobnou, nevyrábíme naše vířivky jako na běžícím pásu. Jdeme cestou individuálního přístupu a zakázkové výroby. Naši zákazníci jsou osobnosti a pro ně tvoříme spa, které vyhovují vysokým požadavkům a nárokům na technologii, design i komfort. Každý náš produkt je promyšlený a reflektuje na zkušenosti, kterých máme mnoho. Rozdíl poznáte na první pohled.

Asociace Českého průmyslového designu @ 2021